Farmasi başlangıç paketi yeni üyelerin ve askıya alınan üyelerin üyeliklerini yenilendikten sonran yararlanacakları bir pakettir. Bu paketi ilk alış verişlerinizde tek sefere mahsus alabilirsiniz. Farmasi başlangıç paketi ürünleri tanımanız ve tanıtıp satış yapmanız açısından indirimli alabilmeniz avantajlı bir pakettir. Farmasi başlangıç paketi pirim değerli olduğu içi pirim puanınıza katkıda bulunur. Paketin kodu yoktur herhangi bir ürün sepetinize eklediğiniz zaman otomatik çıkar. Eklediğiniz ürüne ihtiyacınız yoksa sepetinizden çıkara bilirsiniz. Bu pakete kargo ücretide alınmaz. Farmasi başlangıç paketinin içeriği günlük kulladığımız ürünler mevcut olduğu için herkesin alabileceği bir pakettir.

Farmasi Başlangıç Paketi Fiyatı Nedir?

Farmasi başlangıç paletinin değeri 260tl olup ancak siz yeni üyelere sadece 59.99tl ye alabilirsiniz kargoda dâhildir. Hepsi tam boy üründür numune değillerdir Numuneler ayriyeten içerisinde mevcuttur.

🎯BAŞLANGIÇ PAKETİ BILGILENDIRME

🎯Başlangıç paketi yeni üyelerin ilk siparişlerinde alabildiği, KATALOG fiyatlarından 260 tl değerinde olan 8 adet ÜRÜNÜ  59.99 TL ye alabildikleri bir PAKETTIR.

🎯SİSTEM sepete otomatik ekler, isteğe bağlıdır. İstenmediği takdirde silinebilir.

🎯BU paketi alan girişimci 📌kargo ücreti, kapıda ödeme ücreti, katalog ücreti ödemez.

🎯PAKET İÇERİĞİ

1 adet BB KREM

1 adet MATT RUJ

1 adet ŞAMPUAN

1 adet MASAJ JELİ

1 adet SİYAH MASKE 20 ML

1 adet SABUN

1 adet MİSVAKLİ DIŞ MACUNU

1 adet ÇOK AMAÇLI TEMIZLIKDETERJANI

1 adet parfüm tester ve 5 adet numune

2 adet katalog ve eğitim seti

🎯PAKET FARMASİ ‘NİN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE TANIŞMA İMKÂNI SUNUYOR.

🎯KULLAN, TAVSİYE ET, KAZAN, KAZANDIR!!!

Farmasi Başlangıç Paketi Almak Zorunlu mudur?

Alış veriş zorunluluğu olmadığı gibi başlangıç alış veriş zorunluluğu yoktur. Paket ilk alış verişinizden çıkarabilirsiniz.